O nas

O nas

Szanowni Państwo.

Drukarnia Plus Print Sp. z o.o.- Sp. komandytowa jest firmą, która w swojej misji zakłada przekraczanie granic branży poligraficznej zajmując się nie tylko drukiem, np.; przy kampani wyborczej w 2010r podjęliśmy się wydrukowania i logistyki dostawy prawie 2 mln kart do głosowania w terminie 6 dniowym. Firmom zarządza kadra o wieloletnim doświadczeniu poligraficznym i managerskim.

Takie przygotowanie pozwala nam przyjmować zlecenia, które wymagają dużych gwarancji bezpieczeństwa niewydostania się zlecanego produktu na zewnątrz bez zgody i wiedzy zleceniodawcy. Dzięki spełnieniu tych wymogów obsługiwaliśmy Państwową Komisję Wyborczą w pełnym zakresie, to znaczy: przygotowania do druku, druku oraz dystrybucji kart do głosowania.

Dodatkowo poszerzyliśmy park maszynowy o maszynę pięciokolorową i urządzenie do naświetlania płyt. Spowodowało to znaczący wzrost potencjału firmy umożliwiającego obsługę bardzo wymagających klientów. Wynikiem tego realizowaliśmy zamówienia w ramach umowy międzynarodowego koncernu kosmetycznego L’ Oreal. Nasi klienci, dla których również drukujemy dla prawie 2000 klientów i jetseśmy w stanie przedstawić wiele rekomendacji w oparciu o konkretne produkcje:

Znajdujemy się w budynek o powierzchni 2000 m 2, gdzie są dozorowane magazyny z alarmem oraz rejestrem wejść i wyjść materiałów.

Możemy udzielić gwarancji na różnego rodzaju druki poufne, ścisłego zarachowania, testowe itp., a wynika to z tego, że hale są monitorowane i dostęp do nich mają tylko upoważnieni pracownicy a czas pracy jest rejestrowany.

Drukarnia składa się z następujących działów:

Podstawowym mottem prowadzącym nas przez minione lata jest wyjście naprzeciw wszystkim, którzy mają jakiekolwiek potrzeby druku, stąd nasze bardzo bogate doświadczenie technologiczne.

Poza peryferyjnymi maszynami introligatorskimi posiadamy maszyny między innymi takie jak Miller, Man Roland 300, Prophetter 1800, ABDick drukujące od 1 do 6 kolorów łącznie z farbami UV.

Mając świadomość, iż tak samo jak i Państwo nieustanne podnoszenie, jakości oferowanych usług, tradycja oraz spełnianie potrzeb wymagających klientów są dla nas bardzo ważne, chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i profesjonalną obsługę zleceń. Nasze doświadczenie, kadra oraz wyspecjalizowany sprzęt pozwalają nam realizować nawet najbardziej wymagające Państwa potrzeby, nawet te które przekraczają branżę poligraficzną. My naprawdę dajemy więcej.

Z poważaniem

Janusz Karc

WYKAZ PRAC

 1. KSIĄŻKI W OPRAWIE ZESZYTOWEJ
 2. KSIĄŻKI W OPRAWIE BROSZUROWEJ MIĘKKIEJ
 3. KSIĄŻKI W OPRAWIE TWARDEJ ZSZYWANE NIĆMI
 4. SKRYPTY
 5. KATALOGI BRANŻOWE
 6. KSIĄŻECZKI CZYNSZOWE I ABONENCKIE
 7. CZASOPISMA (PO TYGODNIKI WŁĄCZNIE)
 8. FOLDERY, ZAPROSZENIA
 9. KALENDARZE RÓŻNEGO RODZAJU I FORMY
 10. WIZYTÓWKI
 11. PAPIERY FIRMOWE
 12. KOPERTY
 13. TECZKI
 14. FAKTURY, UMOWY, WNIOSKI, KP, RW, ITP.
 15. NUMEROWANE DRUKI ŚCISŁEGO ZARACHOWANIA
 16. DRUKI SAMOKOPIUJĄCE W KOMPLETACH Z PREFEREM I NUMERATOREM
 17. BLOCZKI NOTATNIKOWE
 18. MAPY
 19. ETYKIETY
 20. PLANSZE I AFISZE
 21. ULOTKI
 22. INSERTY PRASOWE
 23. POCZTÓWKI ZE ZŁOCENIAMI
 24. POLISY UBEZPIECZENIOWE
 25. VOUCHERY
 26. BILETY ZWYKŁE I KSIĄŻECZKOWE
 27. DYPLOMY
 28. DRUKI POGRUBIANE
 29. DRUKI WYTŁACZANE
 30. PUDEŁKA WSZELKIEGO RODZAJU, RÓWNIEŻ ZE ZŁOCENIAMI, NP. NA PŁYTY CD, TOWARY SYPKIE
 31. OBWOLUTKI DO KASET MAGNETOFONOWYCH
 32. TORBY PAPIEROWE
 33. PAPIER PAKOWY I W KRATKĘ
 34. ETYKIETY, NAKLEJKI I PLOMBY – NA PAPIERZE SAMOPRZYLEPNYM
 35. TORBY I ALBUMIKI DO ZDJĘĆ
 36. WKŁADY DO BRELOCZKÓW
 37. PODKŁADKI POD MYSZKĘ KOMPUTEROWĄ
 38. CZAPKI I DASZKI
 39. CHORĄGIEWKI
 40. BONY TOWAROWE
 41. NITOWANE PRZYWIESZKI DO WORKÓW
 42. BELISAGE
 43. NADRUKI NA FOLII PO PEŁNY KOLOR WŁĄCZNIE
 44. PLATYNKI.
 45. LAMINATY. PERGAMINY
 46. ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE W ROLCE I ARKUSZU